Stokta Yok
POWER INTEGRATIONS
TOP245YN - IC-245 OFFLINE PWM SWITCH POWER
₺177.55
Vergisiz Fiyat: ₺147.96
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | POWER INTEGRATIONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220-7C |
| Güç | 85 W |
| Kırılma Voltajı | 700 V |
| Anahtarlama Frekansı | 66 to 132 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Extended Power Off Line Switcher |
TOP245YN - IC-245 OFFLINE PWM SWITCH POWER
₺177.55
Hızlı Stok Bilgisi Al
