Stokta
POWER INTEGRATIONS
TOP244YN - IC-244 PWM CONTROLLER TO220 POWER
₺71.33
Vergisiz Fiyat: ₺59.44
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | POWER INTEGRATIONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220-7C |
| Güç | 65 W |
| Kırılma Voltajı | 700 V |
| Anahtarlama Frekansı | 66 to 132 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Extended Power Design Flexible Integrated Off-line Switcher |
TOP244YN - IC-244 PWM CONTROLLER TO220 POWER
₺71.33
