Stokta
POWER INTEGRATIONS
TNY275GN-TL - IC-275 OFFLINE SWIT OVP OTP HV 8SMD POWER
₺72.67
Vergisiz Fiyat: ₺60.56
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | POWER INTEGRATIONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD8C |
| Güç | 15 W |
| Kırılma Voltajı | 700 V |
| Anahtarlama Frekansı | 132 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Off-Line Switcher With Enhanced Flexibility and Extended Power Range |
TNY275GN-TL - IC-275 OFFLINE SWIT OVP OTP HV 8SMD POWER
₺72.67
