Stokta
POWER INTEGRATIONS
TNY274PN - IC-274 DIP8 POWER INTEGATIONS
₺43.37
Vergisiz Fiyat: ₺36.14
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | POWER INTEGRATIONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8C |
| Güç | 11 W |
| Kırılma Voltajı | 700 V |
| Anahtarlama Frekansı | 124 to 140 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Energy-Efficient Off Line Switcher |
TNY274PN - IC-274 DIP8 POWER INTEGATIONS
₺43.37
