Stokta
POWER INTEGRATIONS
TNY274GN - IC-274 OFFLINE SWIT OVP OTP HV 8SMD
₺82.12
Vergisiz Fiyat: ₺68.44
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | POWER INTEGRATIONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD8C |
| Güç | 11 W |
| Kırılma Voltajı | 700 V |
| Anahtarlama Frekansı | 124 to 140 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Energy-Efficient Off Line Switcher |
TNY274GN - IC-274 OFFLINE SWIT OVP OTP HV 8SMD
₺82.12
