Stokta
TEXAS
TMS320F2808PZAR - IC-320F2808 DSP W/FLASH 32X16 LQFP100 SMD
₺929.76
Vergisiz Fiyat: ₺774.80
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 |
| Besleme Voltajı | 1.71 to 1.89 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 100 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 128 KB (64 K x 16) |
| RAM Boyutu | 18 K x 16 |
| I/O Sayısı | 35 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | Digital Signal Processors |
TMS320F2808PZAR - IC-320F2808 DSP W/FLASH 32X16 LQFP100 SMD
₺929.76
