Stokta
TEXAS
TMS320F28034RSHT - IC-320F28034 MCU 32BIT 64KB FLASH QFN56 TI
₺275.20
Vergisiz Fiyat: ₺229.33
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN56 (7x7mm) |
| Besleme Voltajı | 1.71 to 1.995 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 60 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 128 KB (64 K x 16) |
| RAM Boyutu | 20 kB |
| I/O Sayısı | 26 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | Piccolo Microcontrollers |
TMS320F28034RSHT - IC-320F28034 MCU 32BIT 64KB FLASH QFN56 TI
₺275.20
