Stokta
TITAN MICRO
TM512BC - IC-DMX512 DECODING AND DRIVING SOP-16
₺12.86
Vergisiz Fiyat: ₺10.71
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TITAN MICRO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP16 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 3.8 to 6 V |
| Çıkış Voltajı | N/A |
| Çıkış Akımı | 10 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 16-Bit High Grayscale Driver IC |
TM512BC - IC-DMX512 DECODING AND DRIVING SOP-16
₺12.86
