Stokta Yok
TITAN MICRO
TM1650 - IC-1650 LED DRIVER SOIC-16
₺2.18
Vergisiz Fiyat: ₺1.82
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TITAN MICRO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP16 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 2.8 to 7 V |
| Çıkış Voltajı | 4.6 to 5 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | LED Driver Control/Keyboard Scanning Dedicated Integrated Circuit |
TM1650 - IC-1650 LED DRIVER SOIC-16
₺2.18
Hızlı Stok Bilgisi Al
