Stokta
TEXAS
TLV76633QWDRBRQ1 - IC REG LIN 3.3V 500MA 8SON
₺37.10
Vergisiz Fiyat: ₺30.92
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSON8 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.5 to 16 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | 16 V |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 500mA 16-V Linear Voltage Regulator |
TLV76633QWDRBRQ1 - IC REG LIN 3.3V 500MA 8SON
₺37.10
