Stokta
TEXAS
TLE2024CN - IC-2024 OP.AMP QUAD DIP14 TI
₺106.33
Vergisiz Fiyat: ₺88.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 2.8 MHz |
| Besleme Voltajı | 4 to 40 V |
| Besleme Akımı | 1.05 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 1 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Low Power Precision |
TLE2024CN - IC-2024 OP.AMP QUAD DIP14 TI
₺106.33
