Stokta
TEXAS
TLC555CDR - IC-555 360uA 2.1MHz 8-SOIC
₺25.85
Vergisiz Fiyat: ₺21.54
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Programlanabilir Zamanlayıcı ve Osilatör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Fonksiyon | Timer/Oscillator |
| Besleme Voltajı | 2 to 15 V |
| Besleme Akımı | 360 uA |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Frekans | 2.1 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | LinCMOS Timer |
TLC555CDR - IC-555 360uA 2.1MHz 8-SOIC
₺25.85
