Stokta
TEXAS
TLC2254IDR - IC-2254 SOIC14 TR TI
₺67.26
Vergisiz Fiyat: ₺56.05
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 210 kHz |
| Besleme Voltajı | 4.4 to 16 V, ±2.2 to 8 V |
| Besleme Akımı | 160 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 200 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Advanced LinCMOS Rail-to-Rail Very Low-Power Operational Amplifiers |
TLC2254IDR - IC-2254 SOIC14 TR TI
₺67.26
