Stokta
TEXAS
TL331IDBVR - IC-331 DIFFCOMPRTR SINGLE SMD SOT23-5
₺13.08
Vergisiz Fiyat: ₺10.90
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Analog Komparatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Çıkış Tipi | Open-Collector, Rail-to-Rail |
| Eleman Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı, Tek/Çift (±) | 2 to 36 V, ±1 to 18 V |
| Besleme Akımı | 0.7 mA |
| Çalışma Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Automotive Single Comparators |
TL331IDBVR - IC-331 DIFFCOMPRTR SINGLE SMD SOT23-5
₺13.08
