Stokta
TOSHIBA
TC5052P - IC-5052 DIP16 TOSHIBA
₺63.60
Vergisiz Fiyat: ₺53.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Sayım Hızı | 3.5 MHz |
| Bit Sayısı | 4 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 12 V |
| Tetikleme Tipi | N/A |
| Zamanlama | N/A |
| Sıfırlama | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 4 Stage Decade Counter with Clock Enable |
TC5052P - IC-5052 DIP16 TOSHIBA
₺63.60
