Stokta
KEMET
T495X106K050ATE300 - CAP.TANTAL 10uF 50V 10% X CASE (7343) SMD
₺155.59
Vergisiz Fiyat: ₺129.66
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tantal Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | T495 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa Kodu | X Case |
| Kılıf / Kasa | 2917 (7343 Metric) |
| Kapasitans | 10 uF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| ESR @ Frekansı | 300 m Ohms |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Pin Aralığı | None |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.3 mm |
| Genişlik | 4.3 mm |
| Yükseklik | 4.3 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
T495X106K050ATE300 - CAP.TANTAL 10uF 50V 10% X CASE (7343) SMD
₺155.59
