Stokta
KEMET
T494C157K010AT - CAP.TANTAL 150UF 10V 10% L.ESR C CASE 2312 SMD
₺86.46
Vergisiz Fiyat: ₺72.05
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tantal Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | T494 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa Kodu | C Case |
| Kılıf / Kasa | 2312 (6032 Metric) |
| Kapasitans | 150 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| ESR @ Frekansı | 700 m Ohms |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Pin Aralığı | None |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 6 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 2.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
T494C157K010AT - CAP.TANTAL 150UF 10V 10% L.ESR C CASE 2312 SMD
₺86.46
