Stokta
KEMET
T491B155K025AT - CAP.TANTAL 1.5UF 25V 10% B CASE 1411
₺7.43
Vergisiz Fiyat: ₺6.19
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tantal Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | T491 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa Kodu | B Case |
| Kılıf / Kasa | 1411 (3528 Metric) |
| Kapasitans | 1.5 uF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| ESR @ Frekansı | 5 Ohms |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Pin Aralığı | None |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.5 mm |
| Genişlik | 2.8 mm |
| Yükseklik | 2.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
T491B155K025AT - CAP.TANTAL 1.5UF 25V 10% B CASE 1411
₺7.43
