Stokta
KEMET
T262D227K010PS - CAP.TANTAL 220uF 10V 10% AXIAL KEMET
₺1,489.44
Vergisiz Fiyat: ₺1,241.20
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Tantal Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | T262 |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa Kodu | None |
| Kılıf / Kasa | Axial |
| Kapasitans | 220 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Pin Aralığı | None |
| Çap | 8.92 mm |
| Uzunluk | 23.42 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | MIL-PRF-39003, CSR21 |
T262D227K010PS - CAP.TANTAL 220uF 10V 10% AXIAL KEMET
₺1,489.44
