Stokta Yok
VARTA
SUPER HEAVY DUTY 9V SH1 - ÇİNKO KARBON PİL SUPER HEAVY DUTY 1x9V SHRINK TEKL
₺41.78
Vergisiz Fiyat: ₺34.82
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Çinko-Karbon Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | SHIRNK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Prismatic |
| Montaj Tipi | Snap Fasteners |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Hücre Boyutu | 9 V |
| Nominal Voltaj | 9 V |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Uzunluk | 26.5 mm |
| Genişlik | 17.5 mm |
| Yükseklik | 48.5 mm |
SUPER HEAVY DUTY 9V SH1 - ÇİNKO KARBON PİL SUPER HEAVY DUTY 1x9V SHRINK TEKL
₺41.78
Hızlı Stok Bilgisi Al
