Stokta
STM
STM8S103F3P6TR - IC-8S103F3 MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP
₺30.81
Vergisiz Fiyat: ₺25.67
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 |
| Besleme Voltajı | 2.95 to 5.5 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 8 Bit |
| Hız | 16 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 8 kB |
| RAM Boyutu | 1 kB |
| I/O Sayısı | 16 |
| EEPROM Boyutu | 640 B |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 16 Mhz 8-Bit MCU, Up to 8 Kbytes Flash, EEPROM,10-Bit ADC, 3 Timers, UART, SPI, I2C |
STM8S103F3P6TR - IC-8S103F3 MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP
₺30.81
