Stokta Yok
STM
STM8S005K6T6C - IC-8S005K6T6C MCU 8BIT 32KB 16MHZ 32LQFP STM
₺40.76
Vergisiz Fiyat: ₺33.96
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP32 (7x7mm) |
| Besleme Voltajı | 2.95 to 5.5 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 8 Bit |
| Hız | 16 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 32 kB |
| RAM Boyutu | 2 kB |
| I/O Sayısı | 25 |
| EEPROM Boyutu | 128 B |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | Value Line, 8-Bit MCU EEPROM ADC TIMER UART SPI I2C |
STM8S005K6T6C - IC-8S005K6T6C MCU 8BIT 32KB 16MHZ 32LQFP STM
₺40.76
