Stokta
STM
STM8S003K3T6CTR - IC-8S003K3 MCU 8BIT 8KB FLASH 32LQFP
₺35.78
Vergisiz Fiyat: ₺29.81
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP32 |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 8 kB |
| RAM Boyutu | 1 kB |
| EEPROM Boyutu | 128 B |
| Besleme Voltajı | 2.95 to 5.5 V |
| Bit Sayısı | 8 Bit |
| Frekans | 16 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 28 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 16 Mhz 8-Bit MCU, 8 Kbyte Flash, 128 b EEPROM, 10-Bit ADC, 3 Timers, UART, SPI, I2C |
STM8S003K3T6CTR - IC-8S003K3 MCU 8BIT 8KB FLASH 32LQFP
₺35.78
