Stokta
STM
STM32L431VCT6 - IC-32L431V MCU 32BIT 256KB FLASH 100BGA
₺197.62
Vergisiz Fiyat: ₺164.69
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 |
| Besleme Voltajı | 1.71 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 80 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 256 kB |
| RAM Boyutu | 64 kB |
| I/O Sayısı | 83 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM M4 32-Bit MCU+FPU, 100DMIPS, Up to 256KB Flash, 64KB SRAM, Analog, Audio |
STM32L431VCT6 - IC-32L431V MCU 32BIT 256KB FLASH 100BGA
₺197.62
