Stokta
STM
STM32L011F3P6 - IC-32L011F MCU 32BIT 8KB FLASH 20TSSOP
₺64.21
Vergisiz Fiyat: ₺53.51
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 32 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 8 kB |
| RAM Boyutu | 2 kB |
| I/O Sayısı | 16 |
| EEPROM Boyutu | 512 B |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 32-Bit MCU ARM Cortex M0+, 16KB Flash, 2KB SRAM, 512B EEPROM, ADC |
STM32L011F3P6 - IC-32L011F MCU 32BIT 8KB FLASH 20TSSOP
₺64.21
