Stokta
STM
STM32L010K4T6 - IC-32L010 MCU 32BIT 16KB FLASH LQFP32
₺66.61
Vergisiz Fiyat: ₺55.51
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP32 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 32 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 16 kB |
| RAM Boyutu | 2 kB |
| I/O Sayısı | 26 |
| EEPROM Boyutu | 128 B |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | Value Line Ultra-Low-Power 32-Bit MCU Arm-Based Cortex-M0+, 16-Kbyte Flash memory, 2-Kbyte SRAM, 128-byte EEPROM, ADC |
STM32L010K4T6 - IC-32L010 MCU 32BIT 16KB FLASH LQFP32
₺66.61
