Stokta
STM
STM32H742VGT6 - IC-32H742 MCU 32BIT 1MB FLASH 100LQFP
₺1,289.90
Vergisiz Fiyat: ₺1,074.91
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 |
| Besleme Voltajı | 1.71 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 480 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 1 MB |
| RAM Boyutu | 688 kB |
| I/O Sayısı | 82 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | Microcontrollers with 32-Bit Arm-Cortex-M7 |
STM32H742VGT6 - IC-32H742 MCU 32BIT 1MB FLASH 100LQFP
₺1,289.90
