Stokta
STM
STM32F767IIT6 - IC-32F767I MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP
₺567.58
Vergisiz Fiyat: ₺472.98
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP176 |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 216 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 2 MB |
| RAM Boyutu | 512 kB |
| I/O Sayısı | 140 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM M7 32b MCU+FPU, 462DMIPS, 2MB Flash/512+16+4KB RAM, USB OTG |
STM32F767IIT6 - IC-32F767I MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP
₺567.58
