Stokta
STM
STM32F745VET6 - IC-32F745V MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
₺948.29
Vergisiz Fiyat: ₺790.24
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 216 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 512 kB |
| RAM Boyutu | 320 kB |
| I/O Sayısı | 82 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM M7 32b MCU+FPU, 462DMIPS 1MB Flash/320+16+ 4KB RAM, USB OTG HS/FS 18 TIMs |
STM32F745VET6 - IC-32F745V MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
₺948.29
