Stokta
STM
STM32F429IIT6 - IC-32F429I MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP
₺389.05
Vergisiz Fiyat: ₺324.21
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP176 (24x24mm) |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 180 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 2 MB |
| RAM Boyutu | 256 kB |
| I/O Sayısı | 140 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM Cortex MCU 32-Bit 180Mhz 2MB (2M x 8) Flash 176-LQFP (24x24) |
STM32F429IIT6 - IC-32F429I MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP
₺389.05
