Stokta
STM
STM32F415VGT6 - IC-32F415V MCU 32BIT 1MB FLASH 100LQFP
₺575.78
Vergisiz Fiyat: ₺479.82
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 168 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 1 MB |
| RAM Boyutu | 192 kB |
| I/O Sayısı | 82 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM M4 32b MCU+FPU, 210DMIPS, 1MB Flash/192+4KB RAM, USB OTG HS/FS, 17 TIMs, 3 ADCs |
STM32F415VGT6 - IC-32F415V MCU 32BIT 1MB FLASH 100LQFP
₺575.78
