Stokta
STM
STM32F334C8T6 - IC-32F334 MCU 32BIT 64KB FLASH LQFP48
₺270.31
Vergisiz Fiyat: ₺225.26
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP48 |
| Besleme Voltajı | 2 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 72 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 64 kB |
| RAM Boyutu | 12 kB |
| I/O Sayısı | 20 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM M4 32b MCU+FPU, 64KB Flash,16KB SRAM, 2 ADCs,3 DACs,3 Comp. ,Op-Amp |
STM32F334C8T6 - IC-32F334 MCU 32BIT 64KB FLASH LQFP48
₺270.31
