Stokta
STM
STM32F207VET6 - IC-32 MCU ARM 512KB FLASH LQFP100
₺295.86
Vergisiz Fiyat: ₺246.55
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 (14x14mm) |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 120 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 512 kB |
| RAM Boyutu | 132 kB |
| I/O Sayısı | 82 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM 32-Bit MCU, USB OTG HS/FS |
STM32F207VET6 - IC-32 MCU ARM 512KB FLASH LQFP100
₺295.86
