Stokta
TEXAS
SN74LVC1G123DCTR - IC-74LVC1G123 SNGL MONO MULTIVIBTOR SM8
₺34.44
Vergisiz Fiyat: ₺28.70
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Multivibratörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP8 |
| Lojik Tipi | Monostable |
| Bağımsız Devreler | 1 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 32 mA, 32 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single Retriggerable Monostable Multivibrator With Schmitt-Trigger Inputs |
SN74LVC1G123DCTR - IC-74LVC1G123 SNGL MONO MULTIVIBTOR SM8
₺34.44
