Stokta
TEXAS
SN74HCT244PWR - IC-74HCT244 SMD TSSOP20
₺25.19
Vergisiz Fiyat: ₺20.99
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Octal Tri-State |
| Buffer Sayısı | 8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 6 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 6 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Octal Buffers and Line Drivers with 3-State Outputs |
SN74HCT244PWR - IC-74HCT244 SMD TSSOP20
₺25.19
