Stokta
TEXAS
SN74HC251N - IC-74HC251 DIP16 TI
₺31.71
Vergisiz Fiyat: ₺26.42
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | Multiplexer |
| Devreler | 1 x 8:1 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 7.8 mA, 7.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Data Selectors/Multiplexers with 3-State Outputs |
SN74HC251N - IC-74HC251 DIP16 TI
₺31.71
