Stokta
TEXAS
SN74HC08PWR - IC-74 GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP
₺12.67
Vergisiz Fiyat: ₺10.56
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Gate/Inverter Tipi | AND Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 2.1 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Quadruple 2-Input Positive-AND Gates |
SN74HC08PWR - IC-74 GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP
₺12.67
