Stokta
TEXAS
SN74ALS04BDR - IC-74ALS04BDR HEX INVERTER SOIC-14
₺19.68
Vergisiz Fiyat: ₺16.40
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | N/A |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | -0.4 mA, 8 mA |
| Çalışma Akımı | 20 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Six Independent Bipolar Hex Inverters |
SN74ALS04BDR - IC-74ALS04BDR HEX INVERTER SOIC-14
₺19.68
