Stokta
TEXAS
SN7407DR - IC-7407DR BUFF/DVR HEX NON-INV SOIC14
₺47.44
Vergisiz Fiyat: ₺39.53
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Open Drain |
| Buffer Sayısı | 6 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | N/A |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 40 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Hex Buffers and Drivers with Open-Collector High-Voltage Outputs |
SN7407DR - IC-7407DR BUFF/DVR HEX NON-INV SOIC14
₺47.44
