Stokta
TEXAS
SN7404N - IC-7404 HEX INVERTER DIP14
₺66.84
Vergisiz Fiyat: ₺55.70
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | N/A |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 400 uA, 16 mA |
| Çalışma Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Hex Inverter |
SN7404N - IC-7404 HEX INVERTER DIP14
₺66.84
