SM5819-MIC - DIODE SCHOTTKY 1A 40V TAPEC DO-213AB MELF MİC
- Marka: M.I.C.
- Ürün Kodu: SM5819-MIC
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺5.55
- Vergisiz Fiyat: ₺4.62
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | M.I.C. |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO213AB (MELF) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 1 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
Etiketler: DIODE SCHOTTKY 1A 40V TAPEC DO-213AB MELF MİC - SM5819-MIC, SM5819-MIC, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
