Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
SE-5R5-D155VYH3D - CAP.SUPER 1.5F 5.5V 19MM 18.70X5.50 T/H
₺45.56
Vergisiz Fiyat: ₺37.97
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Elektrik Çift Katmanlı Kapasitörler - Süper Kapasitörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kapasitans | 1.5 F |
| Voltaj Değeri | 5.5 VDC |
| Tolerans | 0 % +30 % |
| Bacak Aralığı | 20 mm |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 1000 Hrs @ 70 °C |
| ESR | 10 Ohms |
| Çap | 18.7 mm |
| Uzunluk | 5.3 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
SE-5R5-D155VYH3D - CAP.SUPER 1.5F 5.5V 19MM 18.70X5.50 T/H
₺45.56
Hızlı Stok Bilgisi Al
