Stokta
SAVIOR COMP.
SD17251H5B-H - FAN 172x150x51MM 24V 1.00A 24W 3500RPM BB SAVIOR
₺2,276.79
Vergisiz Fiyat: ₺1,897.32
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SAVIOR COMP. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 172x152x51 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 1 A |
| Nominal Güç | 24 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3500 RPM |
| Hava Akışı | 257.88 CFM |
| Ses Seviyesi | 59 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
SD17251H5B-H - FAN 172x150x51MM 24V 1.00A 24W 3500RPM BB SAVIOR
₺2,276.79
