Stokta
SATOZ
SAT101BO50D24Y0-501430 - TFT LCD 10.1” BOE GLASS 50P PANEL
₺1,096.48
Vergisiz Fiyat: ₺913.74
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 10.1 " |
| Çözünürlük | 1024x600 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Aktif Alan | 222.72x125.28 mm |
| Pin Tipi | 50 Pin |
| Parlaklık | 220 cd |
| Arayüz | TTL |
| Montaj Ayağı | Without Case |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 235 mm |
| Dış Genişlik | 143 mm |
| Dış Yükseklik | 5 mm |
SAT101BO50D24Y0-501430 - TFT LCD 10.1” BOE GLASS 50P PANEL
₺1,096.48
