Stokta
SATOZ
SAT070AT50R04D-FG165100 - TFT PANEL 7" AT GLASS HIGHL. 5.7MM TOUCH 50P NEW
₺957.39
Vergisiz Fiyat: ₺797.83
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 7 " |
| Çözünürlük | 800x480 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Resistive Touch |
| Aktif Alan | 154.08x85.92 mm |
| Pin Tipi | 50 Pin |
| Parlaklık | 360 cd |
| Arayüz | TTL RGB 24 Bits Parallel |
| Montaj Ayağı | Without Case |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 165 mm |
| Dış Genişlik | 100 mm |
| Dış Yükseklik | 7.1 mm |
SAT070AT50R04D-FG165100 - TFT PANEL 7" AT GLASS HIGHL. 5.7MM TOUCH 50P NEW
₺957.39
