Stokta
SATOZ
SAT050AT40D12Y08076T48KV - TFT PANEL 5" AT GLASS LOW RES PLASTIC CASE 40P
₺1,177.70
Vergisiz Fiyat: ₺981.42
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 5 " |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Dokunmatik Fonksiyon | N/A |
| Aktif Alan | 110.88x62.83 mm |
| Pin Tipi | 40 Pin |
| Parlaklık | 320 cd |
| Arayüz | TTL RGB 24 Bits Parallel |
| Montaj Ayağı | With Case |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 120.7 mm |
| Dış Genişlik | 75.8 mm |
| Dış Yükseklik | 5.65 mm |
SAT050AT40D12Y08076T48KV - TFT PANEL 5" AT GLASS LOW RES PLASTIC CASE 40P
₺1,177.70
