Stokta Yok
SATOZ
SAT043HS40I12B4-30671T05 - TFT PANEL 4.3” HANSTAR GLASS,HIGH RES. 40P SATOZ
₺1,073.34
Vergisiz Fiyat: ₺894.45
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 4.3 " |
| Çözünürlük | 800x480 |
| Dokunmatik Fonksiyon | N/A |
| Aktif Alan | 95.04x53.85 mm |
| Pin Tipi | 40 Pin |
| Parlaklık | 380 cd |
| Arayüz | TTL RGB 24 Bits Parallel |
| Montaj Ayağı | Without Case |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 105.5 mm |
| Dış Genişlik | 67.1 mm |
| Dış Yükseklik | 3 mm |
SAT043HS40I12B4-30671T05 - TFT PANEL 4.3” HANSTAR GLASS,HIGH RES. 40P SATOZ
₺1,073.34
Hızlı Stok Bilgisi Al
