Stokta Yok
SATOZ
SAT043BO40R04DFG104076TK - TFT PANEL 4.3” PLASTIC CASE,BOE GLASS,TOUCH 40P
₺509.63
Vergisiz Fiyat: ₺424.69
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 4.3 " |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Resistive Touch |
| Aktif Alan | 95.04x53.85 mm |
| Pin Tipi | 40 Pin |
| Parlaklık | 190 cd |
| Arayüz | TTL RGB 24 Bits Parallel |
| Montaj Ayağı | N/A |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 103.9 mm |
| Dış Genişlik | 75.8 mm |
| Dış Yükseklik | 5.65 mm |
SAT043BO40R04DFG104076TK - TFT PANEL 4.3” PLASTIC CASE,BOE GLASS,TOUCH 40P
₺509.63
Hızlı Stok Bilgisi Al
