Stokta
SATOZ
SAT-630-035-54D-A - CONTROL BOARD ANALOG 3.5" 54P
₺382.75
Vergisiz Fiyat: ₺318.96
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Kontrol Boardları |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu (İnç) | 3.5 " |
| Çözünürlük | 320x240 |
| Arayüz | PAL, NTSC |
| Sürücü Entegresi | AMT630 |
| Pin Tipi | 54 Pin |
| Besleme Voltajı | 9-18V |
| Uygulama Tipi | Analog |
| Dış Uzunluk | N/A |
| Dış Genişlik | N/A |
| Dış Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +60 °C |
SAT-630-035-54D-A - CONTROL BOARD ANALOG 3.5" 54P
₺382.75
