Stokta
SAVIOR COMP.
SA20572H2B - FAN 205x205x72MM 220V 0.30A 72W 2600RPM BB 2WIRE
₺3,678.42
Vergisiz Fiyat: ₺3,065.35
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SAVIOR COMP. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 205x205x72 |
| Nominal Voltaj | 220 V-240V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.3/0.49 A |
| Nominal Güç | 82/99 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600/2800 RPM |
| Hava Akışı | 600/670 CFM |
| Ses Seviyesi | 70 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
SA20572H2B - FAN 205x205x72MM 220V 0.30A 72W 2600RPM BB 2WIRE
₺3,678.42
